
Мануил
4 год назад
З якою швидкістю (у метрах на секунду) рухався велосипед, якщо він проїхав 21 км за 35 хв
ОТВЕТЫ

Стефан
Nov 7, 2020
Дано:
ι = 21 км = 21000 м
t = 35 хв = 2100 с
ν = ?
Розв'язок:
м/с
Відповідь: 10 метрів на секунду.
377
Смежные вопросы: