Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Химия | 4-7 класс

Обчислити масу осаду, що утвориться при додаванні Натрій гідроксиду масою 64 г до розчину Ферум (ІІІ) хлориду ​

ОТВЕТЫ

Дано:

m(NaOH)=64 г

Найти :

m(Fe(OH)3) -?

Решение :

3NaOH+FeCl3=3NaCl+Fe(OH)3

n(NaOH)=m/M=64г:40г/моль=1,6моль

M(NaOH) =23+1+16=40г/моль

n(NaOH)=n(Fe(OH)3)=1,6*1/3=0,53моль

m(Fe(OH)3)=n*M=0,53 моль*107г/моль=56,71г

M(Fe(OH)3)=56+16*3+1*3=107г/моль

СПАСИБО 0
Для написания вопросов необходимо войти в систему
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам