Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Химия

Яка маса сульфатної кислоти у 150г її розчину, якщо w кислоти = 0,25​

ОТВЕТЫ

дано

m(ppa H2SO4) = 150 g

W(H2SO4) = 0.25

-------------------

m(H2SO4) - ?

m(H2SO4) = m(ppa H2SO4) * W(H2SO4) = 150 * 0.25 = 37,5 g

37.5 гр

791
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам