
Акила
6 год назад
Обчисліть масу натрій гідроксиду, необхідного для взаємодії з 80г купрум(ІІ) сульфату
ОТВЕТЫ

Josif
Oct 23, 2020
Дано:
m(CuSO4) = 80 г
Найти:
m(NaOH) - ?
M(CuSO4) = 160 г/моль
M(NaOH) = 40 г/моль
n(CuSO4) = m/M = 80 г/160 г/моль = 0,5 моль
Составляем УХР:
СuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + Na2SO4
Из УХР видно, что n(NaOH) = 2n(CuSO4)
n(NaOH) = 2*0,5 моль = 1 моль
m(NaOH) = n*-M = 1 моль*40 г/моль = 40 г
: 40 г
820
Смежные вопросы: