
Тихомирович
6 год назад
2 кг яблук коштують взимку стільки ж, скільки 3 кг яблук восени. Восени ми заплатили за 5 кг яблук 16 гривень. Скільки коштує 1 кг яблук взимку
ОТВЕТЫ

Ждан
Jul 21, 2019
1) 16÷5=3,2(грн) коштує 1кг яблук восени
2) 3.2×3=10.6( грн) коштує 3 кг яблук восени
3) 10.6÷2=5.3( грн) коштує 1кг яблук взимку
2) 3.2×3=10.6( грн) коштує 3 кг яблук восени
3) 10.6÷2=5.3( грн) коштує 1кг яблук взимку
127