Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
География

Амазонка повноводна впродовж року. Але двічі на рік у квітні-травні та у жовтні-листопаді рівень води піднімається на кілька метрів. Травнева повінь значно вище за жовтневу. Поясніть чому. (Зверніть увагу на те, у яких кліматичних поясах знаходяться притоки Амазонки)

ОТВЕТЫ
Річка Амазонка розташована в Екваторіальному та Субекваторіальних поясах
106
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам