Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Английский язык

Напишите письмо на английском что я хочу увидеть в Лондоне

ОТВЕТЫ
Dear Ann,
Im going to visit London this spring. Im really happy.
We are going there with our teacher. I would like to see many places in London. First of all Id like to see Big Ben and the Houses of Parliament, the Thames and the Tower of London. Then I would also like to see Westminster Abbey, Trafalgar Square wirh Nelsons Coloumn and the British museum. My dream is to ride the London Eye and to see the Changing of the Guard near Buckingem Palace.
I will write to you when I return. I will send you some photos.
Yours,
Varya
273
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам