Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Физика

Підвішена до пружини жорсткістю 600 Н/м куля ко- ливається з амплітудою 5 см. Визначте повну енергію її коливань.

ОТВЕТЫ
A=0.05 м   k=600 Н/м      W=
====
W=k*A²/2=600*25*10^-4/2=0.75 Дж
====================
231
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам