
Феофан
7 год назад
Помогите составить диалог на татарском языке 2 темы :
1)чья это книга ?
1)бу китап кемнеке?
2)это моя книга .
2)бу китап минеке.
Помогите пожалуйста очень надо! ! !
ОТВЕТЫ

Дивов
Jul 2, 2019
-Бу киминки китап -Мен китап ханеден алдым. -Меракълы мы -Эбет чокъ меракълы. -Не акъкъында китабын -Эки адам инсанларгъа джан юректен ярдым эткенлерини анлатыла. -Сен бу китапны окъуп болдын мы -Ёкъ достум, аз къалды окъуп битириджем. -Айсе сон магъа берерсын, мен де ону окъумагъа истейм. -Яхши достум.
177
Смежные вопросы: