Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
История

3. Як було заснованостолицю нашої держави -місто Київ? Які історичніджерела розвідають про це?​

ОТВЕТЫ

Були три брати Кий, Щек, Хорив і їхня сестра Либідь. Зробили вони городок і на честь брата їх найстаршого назвали його Києвом. Ось і є поляни в Києві й до сьогодні.

394
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам