
Kaubvad
6 год назад
3. Як було заснованостолицю нашої держави -місто Київ? Які історичніджерела розвідають про це?
ОТВЕТЫ

Wiggins Benedict
Nov 18, 2020
Були три брати Кий, Щек, Хорив і їхня сестра Либідь. Зробили вони городок і на честь брата їх найстаршого назвали його Києвом. Ось і є поляни в Києві й до сьогодні.
394