
Сергей
4 год назад
1. Яку відстань долає літак за 1,5хв, якщо він летить зі швидкістю800км/год?2. Поїзд проходить повз спостерігача протягом 10с, а міст завдовжки 400м– протягом 30с. Визначити довжину й швидкість поїзда.3. Турист 35хв пройшов 1,5км, потім 40хв відпочивав, а після пробіг 1кмза 7хв. Якою була його середня швидкість на всьому шляху? Якою булаб його швидкість, якби він не відпочивав?4. Накресліть траекторію руху від свого будинку до школи, визначітьприблизно шлях.

ОТВЕТЫ

Angelina
Nov 7, 2020
1)
Дано:
ν = 800 км/год
t = 1,5 хв = 0,025 год
ι = ?
Розв'язок:
ι = ν · t = 800 · 0,025 = 20 км
Відповідь: 20 кілометрів.
2)
Дано:
t₁ = 10 c
t₂ = 30 c
ι₂ = 400 м
ι₁ = ?
ν = ?
Розв'язок:
Відповідь: 200 м і 20 м/с.
3)
Дано:
t₁ = 35 хв
t₂ = 40 хв
t₃ = 7 хв
ι₁ = 1,5 км
ι₂ = 1 км
υ₁ = ?
υ₂ = ?
Розв'язок:
км/хв
км/хв
Відповідь: 0,03 і 0,06 км/хв.
4)
(Креслення в прикріпленому файлі)
Ps: Це творче завдання, тому я накреслив можливий маршрут від дому до школи.
531
Смежные вопросы: