Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Информатика

Яким буде об'єм куба, ребро якого дорівнює 0,4 м​

ОТВЕТЫ

V = 64 000 см³

Объяснение:

Сторона = 0.4м = 40см

V = (Сторона)³

V = 40³

V = 64 000 см³

968
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам