Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Химия

Пожалуйста посчитайте пожалуйста , даю 35 поинтов!За яких умов солі реагують з солями ?

ОТВЕТЫ

У всіх випадках один з продуктів обмінної реакції обов'язково повинен залишати реакційну суміш у вигляді осаду або газоподібної речовини. Або мусить виходити міцне з'єднання, що не розпадається в розчині на іони (наприклад, вода в реакції нейтралізації). Якщо ці умови не виконується, то при змішуванні реагентів в кращому випадку утворюється суміш не реагують між собою іонів - реакція не йде.

Солі реагують між собою, якщо утворюється осад. Реакція обміну. Ознака - випадання осаду.

Сподіваюся буде правильно

550
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам