Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Химия

вивисти формулу речовин, що містить 43,4 % натрію, 11,32% карбону і 45,10% оксигену​

ОТВЕТЫ

Дано

ω()=43,4 %

ω(C)=11,32%

ω()=45,10%

Найти

----------------------------------------------------------

Решение

x : y : z = =1,887 : 0,943 : 2,819 = 2 : 1 : 3 → Формула вещества

907
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам