
Александрин
6 год назад
Пожалуйста посчитайте пажалуста срочна нужно

ОТВЕТЫ

Велин
Oct 6, 2020
басыбайлы деген кезінде кедейлер байларға басыбайлы болған.Солардың жұмысын істеп,малын баққан.
Осылай деп ойлаймын
635
Смежные вопросы: