
Balladorgas
5 год назад
3. Розв'яжи задачу. Катер, власна швидкість якого 15 км/год, проплив 2 год за течією ріки й з год проти течії. Яку відстань він подолав за весь час, якщо швидкість течії 4 км/год?
ОТВЕТЫ

Ана
Oct 6, 2020
1) (15+4)•2=38км
2) (15-4)•3=33км
3) 38+33=71км
Відповідь: катер проплив 71км за 5 годин.
2) (15-4)•3=33км
3) 38+33=71км
Відповідь: катер проплив 71км за 5 годин.
925