
Аполлон
5 год назад
Мама купила 4 кг яблук розрах за покупку вона отримала 40копійок з дачі ,якщо мама купила 6 кг ябл то їй би прийшлось доплатити 40 коп скільки коштує 1 кг яблук
ОТВЕТЫ

Стойчо
Oct 5, 2020
Пусть яблоко стоит - х, тогда
4 х+40-его деньги
4 х+40=6 х-40
2 х=80
х=40
Пошаговое объяснение:
281