Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Математика

Мама купила 4 кг яблук розрах за покупку вона отримала 40копійок з дачі ,якщо мама купила 6 кг ябл то їй би прийшлось доплатити 40 коп скільки коштує 1 кг яблук

ОТВЕТЫ

Пусть яблоко стоит - х, тогда

4 х+40-его деньги

4 х+40=6 х-40

2 х=80

х=40

Пошаговое объяснение:

281
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам