Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
Литература

Придумати казку на 5 клас.

ОТВЕТЫ
На одному маленькому озері жили два лебеді.Усього їм було достаньо-і їжі,і пр. остору. Але одного разу навесні на озері виросла лілія.З жовтою серединкою і білими пелюсточками.І лебеді почали сваритися,кому ж дістанеться красуня-квітка. Один кричить:"Вона моя!" Другий каже:"Ні, вона моя!" Але ось іде старий Бобер.Він чемно привітався,але лебеді його не почули.Тоді він сказав:"Любі друзі,не сваріться.Залиште квітку природі,і тоді для вас виростуть ще." Через рік виросли дві лінії кожен лебедь був задоволений своєю квіткой.
82
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам