
Ghodar
7 год назад
Помогите пожалуйста 6 тапсырма, 2,3,4 задания, а то не успеваю.Заранее спасибо))

ОТВЕТЫ

Станислав
Aug 6, 2019
-Сəлеметсіз бе, əжей!
-Аман бол, қарағым! Айналайын! Есімін кім
-Мен Данамын!
-Иə, не сурайын деп едін, калкам
-Сізге келген себебім сізді конакка шакырайын деп едім.
-Айналайын! Несіне ауре болдын Айтсандар озім-ак барар едім гой.
-Жок, ажей! Кішкене басыммен улкен кісіні жумсаганым уят емес пе! Колтыгыныздан демейін деп келдім.
-Өй, айналайын! Өркенін өссін!
-Рахмет, əжей! Сіз киініп алыныз мен сізді куте турайын.
-Иə, мен киініп келейін...
-Аман бол, қарағым! Айналайын! Есімін кім
-Мен Данамын!
-Иə, не сурайын деп едін, калкам
-Сізге келген себебім сізді конакка шакырайын деп едім.
-Айналайын! Несіне ауре болдын Айтсандар озім-ак барар едім гой.
-Жок, ажей! Кішкене басыммен улкен кісіні жумсаганым уят емес пе! Колтыгыныздан демейін деп келдім.
-Өй, айналайын! Өркенін өссін!
-Рахмет, əжей! Сіз киініп алыныз мен сізді куте турайын.
-Иə, мен киініп келейін...
95
Смежные вопросы: