
Марина
7 год назад
Кушик такырыбына матин жазу керек комек
ОТВЕТЫ

Валкевич
Aug 6, 2019
Менин кушигим бар. Ол оте суйкимди. Мен онымен ойнаймын. Мен сабактан келген кезде ол менин алдымнан жугирип шыгады , Мен оны катты жаксы коремин .
23