Регистрация
Войти
Стать экспертом Правила
?аза? тiлi

Хат жазу әжеге помогите написать

ОТВЕТЫ
Ажеме хат Салем менин асыл ажем! Бул мен (твоё имя). Мен сагындым, сени кутем. Бизде бари жаксы.сенин калын калай , озинди калай сезинесин Маган хатпен жауапбер. Мен сени отец жаксы корем , анам мен акем саган Салем береди, близ сени кутемиз. Саубол , аже!
162
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам