Регистрация
Войти
Стать экспертом
Правила
?аза? тiлi
Mnegamand
7 год назад
Мен биыл(в третьем) сыныпта окимын. перевести
ОТВЕТЫ
Naipamdam
Aug 5, 2019
Мен биыл үшінші сыныпта оқимын.
130
Смежные вопросы:
Отинем комектесинисши Сарыагаш шипажай туралы эссе жазынызшы)))
Олардың тілі қытай-тибет тілдер семьясына жатады.
Осы сөйлемді сөйлем
Интернет желісінде адасып үшін не қажет екенін табындар
а)арнайы
Морфология талдау құттықтау хат.пожалуйста,
Турки созинин угымы срочно керек
Контакты
Реклама на сайте
Спрошу
О проекте
Новым пользователям
Новым экспертам